pro-life …


Prawdziwy wstrząs i falę komentarzy we Włoszech wywołała informacja o dramatycznej pomyłce w badaniach USG, które nakłoniły kobietę do poddania się aborcji w 22. tygodniu ciąży. Płód, u którego błędnie stwierdzono brak żołądka, był – jak się okazało – zdrowy i przeżył zabieg usunięcia ciąży. Teraz trwa walka o życie dziecka, ważącego pół kilograma. Do zdarzenia doszło w szpitalu we Florencji. Dwukrotne badanie USG, jakiemu poddała się kobieta, wykazało poważne wady wrodzone płodu. Płód przeżył zabieg, ale w jego rezultacie doznał wylewu krwi do mózgu.

czytaj dalej

oglądnij więc to:
czytaj dalej

Wyznawcom „pro-choice” chciałbym zwrócić uwagę na to, że walcząc o piękną ideę „wyboru” zbyt często mogą stać się pożytecznymi idiotami firm farmaceutycznych i producentów kosmetyków , które rozkręciły cały biznes skupu szczątków poaborcyjnych. Popyt musi rodzić podaż – a podaż nakręca się za pomocą marketingu kreującego aborcję jako metodę rozwiązywania problemów. Ofiarami zawsze będą i kobiety i dzieci.
czytaj dalej

Dużo się ostatnio mówi o nowoczesnym niewolnictwie, mało zaś o nowoczesnych handlarzach ludzkim towarem, którzy przyjęli dziś takie techniki działania, że nikt ich w masowych mediach o taką profesję nie posądzi. Taki wielki biznes podszyty hasłami praw człowieka, a bazujący na niewolnictwie stworzyli przedstawiciele ruchu proaborcyjnego z feministkami na czele.

Aborcyjny koncern obracający milionami dolarów powstał w USA pod nazwą Planned Parenthood (PP). Nazwa organizacji oznacza Zaplanowane Rodzicielstwo, a właściwie należałoby ją zwać Zaplanowanym Nierodzicielstwem. Jej działalność skupia się na dystrybucji środków antykoncepcyjnych i wykonywaniu aborcji, a także na uprawianiu profesjonalnego lobbingu instytucji rządowych. Bez żadnej przesady należy mówić o koncernie, a nie zwykłej organizacji, gdyż składa się on z niezależnych przedsiębiorstw o odrębnej osobowości prawnej. Mamy więc Planned Parenthood Foundation, Planned Parenthood Action Fund, Inc, Planned Parenthood Federation of America 21st Century Inc., a także ponad 120 innych (affiliates), np. Planned Parenthood of Alabama i Planned Parenthood of Alabama, Inc., czy znany Guttmacher Institute, które łączy jedno: zamiłowanie do aborcji. To koncern z dobrze płatnym prezesem na czele, inwestujący zyski w papiery wartościowe, żerujący na rządowych dotacjach, naginający (lub wręcz łamiący) prawo, reklamujący się w nachalny i niewybredny sposób, a także zatrudniający bandę wolontariuszy za nic (w terminologii prasy społecznie wrażliwej nazywa się to wyzyskiem).

63 mln dol. zysku,
pół miliona dla prezeski

Część dochodów klinik pochodzi także z handlu organami nienarodzonych dzieci. Z uwagi na fakt, że handel organami jest w USA zabroniony, ale „rozsądne opłaty związane z uzyskaniem, przechowywaniem, przetwarzaniem, kontrolą jakości itd.” są dozwolone. PP oficjalnie oddaje organy martwych dzieci w ramach dotacji, zaś przychody z tego tytułu może kreatywnie księgować według niebezpośrednio sugerowanego w ustawie wzoru (koszty uzyskania przychodu?). Odbiorcami organów są naukowcy z uniwersytetów, firmy farmaceutyczne i laboratoria albo firmy, które same zajmują się ich dystrybucją. Wśród takich znalazły się: Anatomy Gifts Foundation czy Opening Lines. Skóra, oczy, wątroby, płuca, mózgi itd. przydają się do wszelakich badań związanych z zaburzeniami w oddychaniu, chorobą Parkinsona, Alzheimera, przypadłościami dermatologicznymi czy produkcją szczepionek. Popyt na każdy typ tkanek jest podobno bardzo duży. Według przedstawicielki Anatomy Gift Foundation, 75 % kobiet podpisuje przed aborcją zgodę na wykorzystanie organów dzieci do celów medycznych.

Ceny w roku 1999 przedstawiały się następująco:

Organy z aborcji w 1 trymestrze: 220 dol.
Organy z aborcji w 1 trymestrze: 260 dol. (zamrożone)
Nienaruszone zwłoki 8-tygodniowe lub młodsze: 400 dol.
Nienaruszone zwłoki powyżej 8 tygodni: 600 dol.
Gruczoły płciowe: 550 dol.
Szpik kostny: 350 dol.
Para uszu: 75 dol.
Para rąk lub nóżek: 150.
czytaj dalej

nowa Europa = pusta Europa …

W Hiszpanii rzeczywistość aborcji przybrała w chwili obecnej ogromne proporcje, zaledwie w ciągu pięciu lat wzrosła o 45 proc.

„Nie możemy przyzwyczajać się do sytuacji niemoralnych, spowodowanych niesprawiedliwymi prawami. Nie możemy też myśleć, że nic nie można zrobić, aby zmienić kierunek naszego społeczeństwa w kwestiach, które zagrażają podstawie samego społeczeństwa, jaką jest prawo do życia” … piszą biskupi Archidiecezji Madryckiej w komunikacie z okazji Dnia Życia.

czytaj dalej

Autor: komory

Absolutely not important

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.