nowa prymitywna gra Aleksandra Kwaśniewskiego


1. W okresie SLD-owskiej prezydentury Aleksandra KWASNIEWSKIEGO, wszystkie prywatyzacje mienia publicznego były forsowane i zrealizowane za znikoma ich wartość jak na przykład hut stalowych o wartości 1.8 miliarda złotych za 6.0 milionów złotych Można się tylko domyślać kto i w jaki sposób rozgrabiał majątek narodowy z a tak niskie ceny.

2. Pod koniec swojej prezydentury Aleksander KWASNIEWSKI chciał uzyskać jakiekolwiek międzynarodowe stanowisko, aby wmawiać, że może on mieć immunitet, i ze nie podlega postępowaniom kryminalnym. Nic z tego nie wyszło Nie został Sekretarzem Generalnym ani NATO ani ONZ. Nie udało się mu zostać specjalnym Komisarzem Unii Europejskiej do spraw Europy Środkowej Nikt nie chciał zgodzić się na utworzenie takiego stanowiska w Komisji UE. W tej sytuacji, zrobił przewrót w SLD, aby ustawić swoich ludzi jak Wojciech OLEJNICZAK, którzy są kierowani z tylnego siedzenia przez Kwaśniewskiego.

3. Po zakończeniu swojej prezydentury Aleksander KWASNIEWSKI zrobił się nagle lektorem w Georgetown Uniwersytecie i miał wykłady w innych amerykańskich uniwersytetach, dzięki również kontaktom Zbigniewa BRZEZINSKIEGO, któremu dał wcześniej najwyższe polskie odznaczenie. Kwaśniewski próbował dostać stałe zatrudnienie na amerykańskim uniwersytecie jako podstawę do jego emigracji z Polski i ucieczki przed postępowaniami kryminalnymi. Wyszło na jaw, ze Kwaśniewski nie ma wyższego wykształcenia, a więc nie spełnia podstawowego warunku do prowadzenia swoich wykładów Były one na kiepskim poziomie i musiały skończyć się po kilku jego prelekcjach w stylu komunistycznego partyjniaka.

cdn ….

Autor: komory

Absolutely not important

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.