nie róbcie z kobiet inkubatorów!!!!

Komentarze do poniższych zdjęć mogą być różne, ale ten jest wyjątkowo porażający.

To kobiety same powinny decydować czy chcą urodzić! Dlaczego nikt nie liczy się z uczuciami kobiet? Owszem, dziecko w łonie matki jest czymś w rodzaju wyrostka robaczkowego, dopiero po urodzeniu jest człowiekiem, nie można więc unieszczęśliwiać milionów kobiet tylko dlatego że rządowi zależy aby powstrzymać niż demograficzny, a co za tym idzie, mieć kasę z podatników. Miliony dzieci jest okrutnie nieszczęśliwych i rząd jakoś im nie pomaga. Czasami lepiej nie istnieć niż doświadczać złych rzeczy na tym świecie …

podpisała go „~MŁODA KOBIETA”

Skąd biorą się takie poglądy, skąd biorą się tacy ludzie? To jest już nie tylko przerażające, ale porażające … Czy tego rodzaju poglądy nie są przypadkiem wynikiem „wychowania do życia w rodzinie”? Jeśli dziecko w łonie matki jest tylko rodzajem wyrostka robaczkowego, to … gratuluję poprzednim ekipom Ministerstwa Oświaty. A jeśli ten rodzaj myślenia się rozprzestrzeni i to nie tylko w sprawie aborcji, ale generalnie jako modna i politycznie poprawna logika, to … nie ja chcę być członkiem takiego społeczeństwa.

Autor: komory

Absolutely not important

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.