homoseksualizm nie jest normą …

„Ideologiczna walka środowisk homoseksualnych z chrześcijaństwem, a zwłaszcza z Kościołem katolickim toczy się na całym świecie. W ubiegłym roku przy okazji wyborów prezydenckich w trzech stanach USA przeprowadzono referenda w sprawie uznania związków homoseksualnych za „małżeństwa”. Po jednej stronie sporu stała koalicja wielu Kościołów chrześcijańskich, a po drugiej koalicja organizacji homoseksualistów i ateistów. Ten przykład pokazuje, jak przebiega linia podziału w tym sporze. Podobnie w instytucjach Unii Europejskiej, gdzie lobby homoseksualne jest bardzo silne, chrześcijaństwo jest bardzo atakowane. W obecnym świecie Kościół katolicki to najpoważniejsza siła, która przeciwstawia się homoideologii.

Katolicyzmu nie da się pogodzić z zachowaniami homoseksualnymi. Kościół zdecydowanie potępia akty homoseksualne, wskazuje, że jest to grzech ciężki. Właśnie za takie nauczanie spotyka go ze strony środowisk homoseksualnych tak wielki atak. Niewątpliwie forpocztą tych ataków w Polsce jest „Gazeta Wyborcza”, która w sprawach obyczajowych prezentuje postawę fanatycznych wyznawców lewackich ideologii ateistycznych. Jak obliczono, dziennie ukazują się w tej gazecie średnio ponad trzy artykuły propagujące homoideologię.

Homoseksualizm nie jest normalnym zachowaniem seksualnym, lecz zaburzeniem tego zachowania, które prowadzi do głębokich zaburzeń osobowości.

Z danych Instytutu Roberta Kocha, jednej z najważniejszych instytucji naukowych w Niemczech, wynika, że 60 procent chorych na AIDS w tym kraju to homoseksualiści, w Kanadzie procent ten wynosi 70, a w Indiach 86. Jeśli porównamy te dane z innymi grupami zagrożonymi tą chorobą, jak prostytutki, ich klienci, czy narkomani, to okaże się, że homoseksualiści częściej chorują na AIDS i choroby weneryczne niż prostytutki. Dla lekarzy chorób zakaźnych homoseksualizm jest oczywistą, głęboką patologią. Mówienie, że taka orientacja nie jest zaburzeniem, nie wynika z żadnych naukowych przesłanek, ale jest czystą propagandą stojącą w sprzeczności z wynikami naukowych badań empirycznych. Statystyki pokazują też, że homoseksualiści dopuszczają się aktów pedofilii przeciętnie kilkadziesiąt razy częściej niż inni. „

za: Gość Niedzielny

Warto przeczytać także artykuł: The Frankfurt School: Conspiracy to corrupt
lub:
Timothy Matthews

Autor: komory

Absolutely not important

5 myśli na temat “homoseksualizm nie jest normą …”

 1. Ponieważ żyjemy w czasach ostatecznych a posoborowy „Kościół” prowadzi ludzi do piekła, ostrzegam zabłąkanych ludzi przed potępieniem. Kto nie boi się prawdy może skorzystać.
  Mt 7:21 „Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.”
  Pozdrawiam. Tadeusz – katolik
  Warto poświęcić trochę czasu dla wieczności.

  Przepraszam, jeśli boisz się Pana Jezusa, który jest Prawdą, Drogą i Życiem.
  Jeżeli uważasz Prawdę za spam i wybierasz piekło to proszę kliknąć na delete i po kłopocie.

  Polubienie

 2. Komentarz jak kulą w płot … a co do zdania:
  „posoborowy “Kościół” prowadzi ludzi do piekła,”, to podejrzewam, ze to chyba twój kościół ich tam prowadzi ??? ….
  Na przyszłość proszę o rzeczowe komentarze, a nie o demagogię 🙂

  Polubienie

 3. Ponieważ chodzi o wieczność a nie o skarby tego świata, polecam przeczytać załączone encykliki i posty „skąd się biorą religie?” i „największy skandal”, bo wieczność jest tego warta.
  Pozdrawiam i życzę nawrócenia.

  Polubienie

 4. Są różni konserwatyści. Konserwatyści z Opus Dei przyjmują w pełni nauczanie papieskie, modlą się za Niego polegając w pełni na Duchu Świętym.
  Są zaś też i tacy, którzy odrzucając działanie Ducha Świętego, wiedzeni przez pychę, odrzucili posłuszeństwo wobec Następcy Piotra, i nadal sieją zamęt dołączając do grona wrogów Kościoła, zwolenników cywilizacji śmierci, aborcjonistów, komunistów itp. Zapominają przy tym o najstarszym przekonaniu Kościoła UBI PETRUS IBI ECCLESIA”.
  A gdzie jest Wasz Piotr???

  Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.