Salwatoriański Wolontariat Misyjny


W dniach od 24-26 czerwca w Trzebini odbędzie się II ogólnopolskie spotkanie Wolontariatu Misyjnego Salvator.

Celem wolontariatu jest duchowe i materialne wspieranie pracy misjonarzy poprzez zaangażowanie na rzecz misji w kraju oraz przygotowanie do wyjazdów na placówki misyjne w charakterze wolontariusza.

Czas wakacji to okres odpoczynku, nabierania sił do dalszej pracy. Różnie można ten czas wykorzystać. Może chcesz swoje wakacje poświęcić na spotkanie z drugim człowiekiem, który tak bardzo Cię potrzebuje? Może chcesz wyjść na spotkanie z kimś kto na Ciebie czeka?

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, jeżeli chcesz być wolontariuszem to zapraszamy Cię na II ogólnopolskie spotkanie Wolontariatu Misyjnego Salvator. Spotkanie odbędzie się w dniach od 24 do 26 czerwca w Trzebini.

Celem i istotą działania Wolontariatu Misyjnego Salvator jest duchowe i materialne wspieranie pracy misjonarzy poprzez zaangażowanie na rzecz misji w kraju oraz przygotowanie do wyjazdów na placówki misyjne w charakterze wolontariusza.

Więcej na stronie http://www.misje.sds.pl/

albo tutaj


Autor: komory

Absolutely not important

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.